3.JPG
Vzhled a správa stránek:
MPK - ZS
© 2016 - 2019

 

Každé mnou vyrobené přání je originální výrobek, který mi prošel několikrát rukama, než dospěl do finálního vzhledu. Proto je prakticky vyloučeno, aby byla vyrobena dvě naprosto stejná přání.

V uvedené galerii jsou jen některé ukázky mé práce, které zdaleka nevystihují širokou škálu mé fantazie, kterou svým výrobkům dávám. Z větší části vyrábím blahopřání dle konkrétního požadavku zákazníka a na konkrétní téma, proto je duplicita téměř vyloučena. Každý výrobek se stává jedinečným a originálním.

A ceny? Ceny jsou bezkonkurenční, co se týče ruční práce. Nikdo jiný, zatím jsem se s tím nesetkal, vám nevyrobí gratulaci téměř za cenu materiálu, který byl při výrobě použit. A k tomuto musím podotknout, že výroba některého blahopřání mi zabere i několik hodin, než jeho konečnou podobu předvedu zákazníkovi. Je to prostě můj koníček a ten zabere někdy hodně času.

Novou galerii průběžně doplňuji o nové výrobky, které jsou již u obdarovaného nebo u oslavence. A možná, kdo ví, jsou uloženy v albumu nebo někde v nějaké krabici, mezi ostatními rodinnými "relikviemi".......kdo ví........

.......můžete si takhle uchovat SMS zprávu z mobilu??? Asi ne, viďte. Asi těžko byste vytáhli z krabice SMS zprávu, kterou jste kdysi dostali od přátel, jako gratulaci k narozeninám - třeba, a ukázali potomkům. Ale papírovou gratulaci, tu můžete uchovat pro své potomky na věky....popřemýšlejte o papírové kráse.

Sametové pohlazení